Föremål som liknar oljemålning Hedenström
8029 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juli 2023
3274 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 27 februari 2023
7146 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 4 april 2022
7145 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 28 mars 2022
9189 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 14 december 2020
6136 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 21 september 2020
2374 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 18 maj 2020
3317 Oljemålning
E Hedenström, Landskap, signerad. Olja på duk, 45x60
Såld: 100 kr
Såldes den 11 februari 2019
3408 Oljemålning
E Hedenström, Blomsterstilleben, signerad. Duk, 24x33
Såld: 100 kr
Såldes den 21 maj 2018